تور لرستان گردی

پکیج های یک روزه تا چهار روزه 

 بازدید از آبشار های بیشه،نوژیان،تاف،گریت،آب سفید،سرکانه

و همچنین پیمایش دره های کولپیر ، کول چپ ، دره خزینه و تنگه شیرز

سفر به لرستان زیبا

در این بخش (لرستانگردی ) ما در گروه شاپوری تور های طبیعتگردی متنوعی را برای دوست داران طبیعت و لرستان آماده کرده ایم . 
این تور ها تماما توسط تیم ما همراه با لیدر اختصاصی طبیعتگردی و همچنین با وعده ها و میان وعده های محلی اجرا میشود /از نکات بسیار قابل توجه در تور های ما این است که برای وعده های در نظر گرفته شده برای مسافرین غذایی از رستوران تهیه نمیشود. و تمامی وعده ها توسط گروه شاپوری و عمدتا در محل کمپ و یا تور های یک روزه طبخ میشود .(به جز غذاهای محلی که امکان طبخ در طبیعت را ندارند .مثل:شامی کباب لری،آش رشته ، عدس پلو و …) ولی با اطمینان کامل خواهیم گفت که این وعده ها توسط آشپز مخصوص گروه شاپوری و با بهترین کیفیت طبخ و عرضه شده که قطعا بعد از میل آن بار دیگر صرفا برای دوباره میل کردن غذاها مهمان ما خواهید شد.

مجموع تور لرستان گردی

تور های ویژه تعطیلات خرداد 1403

تمامی تور های یک روزه تا 4 روزه به مقصد لرستان بزرگ را در ایام بهار 1403 در اینجا ببینید

تور های کمپی ویژه تابستان 1403

- امکانات ارائه شده در تور های لرستانگردی:

وعده های غذایی

سفر به لرستان عمدتا با تور های طبیعتگردی همراه است .و با توجه به اینکه لرستان به سرزمین آبشار ها مشهور است  سفر های ما اکثرا به قلب جنگل های زاگرس و دیدن آب و آبشار های فراوان است.

و این برنامه دهای عمدتا طلب امکانات خاصی را میکنند . همانند کمپ کردن و صرف وعده های غذایی کمپی که اگر از طرف آژانس میزبان به خوبی تدارک دیده شده باشد سفری به مراتب ویژه را برای مسافرین به همراه خواهد آورد.

ما در گروه شاپوری برای این سفر ها اقدام به تهیه و تداراک ویژه ای برای این نوع سفر ها کرده ایم به این صورت که در برنامه های طبیعتگردی خود اکیپی مختص به تهیه وعده های صبحانه محلی – ناهار به صورت کبابی که در محل با گوشت تازه و یا مرغ تازه اجرا میشود و سایر غذاها های محلی که تماما توسط گروه ما تهیه شده و به هیچ عنوان رستورانی نخواهد بود.<br>
صبحانه : نان محلی داغ ، کره و عسل و مربا و سرشیر محلی ، تخم مرغ محلی
ناهار : شامی کباب لری ( کوفته لری ) – عدس پلو با کشمش و مرغ – سالاد الویه – جوجه کباب – کوبیده – چنجه – جگرور – فسنجون –
میان وعده : <br>آش رشته و سایر آش های محلی . ( ترخینه – کشکینه و … )

بیشتر بستن
تور لرستان گردی

کمپ و اقامت :

در چندی از برنامه های تور های لرستانگردی ما در دل طبیعت شب مانی داریم . اقامت شبانه ما بنا بر برنامه آن روز به صورت کمپ و چادر در طبیعت و یا ماندن در اقامتگاه های بومگردی موجود در آن محل است . در بحث شب مانی به صورت چادر و کمپ ، آوردن چادر و کیسه خواب بر عهده مسافر بوده ولی برای سایر موارد نظیر حمام و دستشویی کمپی در آنجا برقرار بوده و برای تمامی مسافرین قابل استفاده میباشد .

تور های هیجانی :

راپسوئینگ:
برنامه ای ویژه از طرف آژانس شاپوری با همکاری گروه کوهنوردی هوف کلاب،این برنامه که علاقه مندان خاص و ویژه ی خود را دارد در دو منطقه کول چپ و تنگ هلد که ارتفاع پرشی حدود 118 و 200 متر را دارند برگزار میشود . این برنامه با همکاری دوستان حرفه ای باشگاه کوهنوردی و با تجهیزات بسیار حرفه ای و با ایمنی کامل اجرا میشود .
چتر بازی و پاراگلایدر:
امکانی دیگر برای علاقه مندان به این ورزش فراهم شده است که طبیعت بکر استان را از نمای بالا و با پروازی دلنشین تجربه کنند

حمل و نقل :

گروه ما این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده تا از بین ماشین سواری ایرانی تا ماشین های آفرود (رونیز – پاترول- لندکروز ) و همینطور مینی بوس های 15 نفره و 18 نفره برای سفر های گروهی را فراهم آورد 

لیدر محلی:

در تمامی برنامه های طبیعتگردی و سایر تور های ما بنا بر الزامات قانونی حتما یک لیدر محلی برای راهنمایی و یا دادن اطلاعات کافی به تمامی مسافرین عزیز حضور دارد.

تور های اسب دوانی :

یک امکان ویژه ی دیگری که در بعضی از تور های ما قابل ارائه است تور های اسب دوانی است .بدین صورت که ما در تمامی مسیر با اسب پیمایش هارا انجام داده و در محل کمپ های در نظر گرفته شده توقف میکنیم .البته لازم به ذکر است شرکت در این نوع تور برنامه ای جداگانه و داشتن حداقل های اسب دوانی مسافرین میباشد .
تماس