درباره ما

نمایشگاه گردشگری تهران 2022 و 2023

درباره شاپوری گشت

ما که هستیم؟

ایده کار در گردشگری در سال 2016 در ایتالیا متولد شد، جایی که من در آنجا تحصیل می کردم. زندگی در ایتالیا و معاشرت با ایتالیایی ها باعث شد،بدانیم که این مردم مشتاق هستند تا با سرزمین های دیگر به ویژه ایران که شباهت های فرهنگی زیادی دارد آشنا شوند. ما به عنوان وارثان سرزمین پارس، مشغول افتتاح یک آژانس مسافرتی در شهر شگفت انگیز میلان شدیم

 

شناخت ذائقه مسافرتی ایتالیایی ها، شرکت در نمایشگاه گردشگری میلان BIT2017، کار با حداکثر شفافیت و صداقت و ارائه خدمات عالی گردشگری در ایران، باعث اعتماد مشتریان ما شده است که به آن بسیار افتخار می کنیم. واقعیتی که ما را مجبور کرد برای بهبود و توسعه خدمات خود دفتری در ایران نیز داشته باشیم. ما شهر سحرآمیز خرم آباد را برای دفتر خود انتخاب کردیم نه تنها به این دلیل که خانه ماست، بلکه به این دلیل که سرزمینی پر از تاریخ است که از عصر حجر تا امروز، مردم به همزیستی با طبیعت افتخار می کنند.

در پایان می‌خواهم به مهمانان بعدی خود پیشنهاد کنم که از خدمات ما استفاده کنند. ما مطمئن هستیم که پشیمان نخواهید شد.

با احترام
مازیار شاه آبادی

برخی از نظرات مسافرین درباره شاپوری گشت

تور های ورودی

Pierluigi Bertotti

من در انتخاب شما به عنوان DMC خود در ایران اشتباه نکردم. فوق العاده بود مازیار برای همه چیز ممنونم.

Roberto

من لذت بردم. بهترین غذا، بهترین آب و هوا و بهترین بازدید. فقط یک توضیح: مدت زمان سفر در اتوبوس بسیار طولانی بود که چیز مهمی نیست.

Giuseppo & Paolo

مازیار عزیز همه چیز برای ما عالی بود. چه در طول سفر و چه در هتل هایی که در آن اقامت داشتیم. تنها انتقاد ما به مقدار زیاد برنج (در وعده غذایی) است. در مرحله بعد مقدار برنج را کم کنید. سفر فوق العاده ای بود با مناظر زیبا. برای همه چیز ممنونم.

Marisa

سفر بسیار جالبی بود اگر چه برای من فقط چشیدن طعم کوچکی از سرزمین پارس بود. امیدوارم به زودی برگردم تا شگفتی های بیشتری را ببینم. خدمات عالی اما هتل ها بهترین نبودند. غذا بسیار فراوان بود.

Gianna

از شما برای این سفر که باعث بهتر شدن من شد سپاسگزارم. و از اینکه همراه خوبی در سفر هستید سپاسگزارم.

مجوز فعالیت آژانس مسافرتی شاپوری گشت |

آشنایی با تیم شاپوری گشت

مازیار شاه آبادی

مازیار شاه آبادی

مدیر عامل
کارشناس مترجمی زبان ایتالیای - مسئول بخش ایتالیای
اکبر شاه آبادی

اکبر شاه آبادی

رئیس هیات مدیره
کارشناسی برق قدرت
حسن عوفیانی

حسن عوفیانی

مسئول بخش عربی
کارشناسی برق مخابرات و مترجمی زبان عربی
سمانه ستایش

سمانه ستایش

مدیر فنی بند ب
تماس