کمپ دریاچه گهر

  • تور 3 روزه کمپی در دریاچه گهر (نگین اشترانکوه)
  • اقامت در چادر های 2 نفره 
  • تمامی وعده های غذای به صورت فولبرد توسط شاپوری گشت
  • بیمه مسافرتی 
  •  ترنسفر ماشین های آفرود از مبدا درود
  • تفریحات آبی (قایق سواری و سرسره آبی ) 
  • لیدر طبیعتگردی 
3/5
درجه سختی

خلاصه سفر:

تور کمپ دریاچه گهر سفری به ناشناخته های لرستان و دیدن نگین بی همتای رشته کوه های زاگرس و معروفترین قله ی آن یعنی اشترانکوه همیشه سربلند است . در حالت معمول این سفر یک برنامه ی ترکینگ با سختی 4 از 5 میباشد اگر از مسیر درود قصد سفر داشته باشین به دلیل پیاده روی در مسیری 18 کیلومتری در میان کوه ها و با سراشیبی ها و سربالایی های تند مسیر حدود 4 الی 5 ساعت پیاده روی سخت در انتظارتان خواهد بود . و به این سختی کوله کشی را هم باید اضافه کنیم . اما در این تور ما قصد داریم اندکی از این سختی بکاهیم و در درجه اول با فراهم کردن تمامی امکانات مورد نیازمان در مقصد اعم از (چادر و تمامی وعده های غذایی ) مهمترین مشگلمان را حل کنیم . برای مشگل اساسی تر یعنی پیاده روی 5 ساعته نیز مسیری جدید در طرف شرق دریاچه که  از سمت الیگودرز با طی مسیری دو ساعته با ماشین های آفرود به یک محلی میرسیم که بعد از آن تا دریاچه حدود یک ساعت پیاده روی سبکی در پیش خواهیم داشت و بدین صورت شما همسفران عزیز میتوانید با کمترین زحمتی و صرفا با داشتن یک کوله سبک که آن هم برای لوازم شخصی مورد نیاز خودتان میباشد به این دریاچه ی زیبا سفر کنید و 3 روز از آرامش مطلق و زیبایی های  آن بهره ببرید.

جاذبه ها :

دریاچه گهر بزرگ و کوچک / جنگل شمال دریاچه / ساحل صخره ای و نعل اسبی / 

خدمات تور:

آفرود سواری

لیدر طبیعتگردی

صبحانه،ناهار،شام و عصرانه ( با شاپوری گشت )

بیمه مسافرتی

کمپ شاپوری

برنامه سفر:

روز اول

برنامه سفر ما راس ساعت 7 صبح  از شهر درود آغاز شده و با ماشین های آفرود تدارک دیده شده به سمت الیگودرز حرکت کرده و پس از طی مسافتی 2 ساعته و مسیر خاکی 1 ساعته به محل شروع پیمایش میرسیم. بعد یک ساعت پیاده روی سبک به محل کمپمان میرسیم و چادر هارا تحویل گرفته و اندکی استراحت میکنیم .به وقع ناهار مشغول صرف ناهار شده .و پس از آن در اختیار خود و مشغول آب بازی میشویم . شب نشینی و شام هم پایان برنامه های امروزمان خواهد بود .

روز دوم

برنامه امروز با پیمایش در مسیر ساحلی دریاچه به سمت جنوب آن میرویم تا از تمامی مناظر بی نظیر دریاچه لذت ببریم . به محل کمپ بازگشته و ناهار تدارک دیده شده توسط آشپز باشی گروه را میل میکنیم .پس از ناهار برنامه آب بازی و قایق سواری خواهیم داشت . شب هم بساط شب نشینی و شام آتیشی را برپا میکنیم . 

روز سوم

صبح امروز به سمت ساحل صخره ای و نعل اسبی میرویم و پس از آن به کمپ بازگشته و مشغول صرف ناهار میشویم . پس از ناهار و استراحت وسایل هارا جمع میکنیم و به سمت ماشین ها شروع به پیمایش میکنیم . سوار بر ماشین شده و به سمت درود برمیگردیم . شام در رستوران درود(به عهده مسافر ) میل کرده و با مسافرین عزیز خداحافظی میکنیم .

تور 2 شب و 3 روز کمپی دریاچه گهر

مقاصد: درود / الیگودرز  

شروع تور : شهر درود 

 

 تاریخ اجرا: 1403/03/29

تاریخ های اجرا برنامه :

خدمات
نرخ تور کمپ دریاچه گهر
هر نفر بزرگسال 8.750.000 T
کودک (2تا12 سال ) 4.850.000 T
کودک(زیر2سال) رایگان

اقامت هر نفر در چادر یک نفره شامل اضافه هزینه یک میلیونی به مبلغ فوق میباشد .

خدمات تور گهر:

امکانات ارائه شده در این تور توسط شاپوری گشت:

مواردی که شامل نرخ ارائه شده میباشد و تیم شاپوری گشت بر عهده دارد :

مواردی که بر عهده همسفر میباشد:

وسایل مورد نیاز در سفر :

ثبت درخواست رزرو تور گهر

شما میتوانین به دو روش درخواست خود را ثبت کنید . لازم به ذکر است صرفا درخواست های با پرداخت آنلاین قطعی میباشد

سوال داری؟

در صورت هر گونه ابهام و یا نیاز به توضیحات بیشتر با ما در ارتباط باشین.همکاران ما آماده پاسخ گویی هستند.

تور دریاچه گهر
تماس